sobota, 12 kwietnia 2014

WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ!

Tegoroczny szus w góry to nie tylko realizacja naszych kolejnych prywatnych marzeń, lecz przede wszystkim bezcenna współpraca z Akademią Przyszłości. Chcielibyśmy dotrzeć bezpośrednio do Was - naszych medialnych odbiorców, jak i do wszystkich napotkanych podczas podróży osób z przepiękną ideą całorocznego programu indywidualnych spotkań edukacyjnych dla dzieci, które mimo młodego wieku, mają za sobą trudną historię. Nauka wygrywania najpierw w szkole, później w życiu to wspaniała szansa zaszczepienia w młodocianych umysłach wiary we własne możliwości, budowania swojej nowatorskiej i zdecydowanej przyszłości. Rok temu my sami odważyliśmy się wystartować ze śmiałym i wydawać by się mogło skromnie osiągalnym planem. Zyskaliśmy znacznie więcej niż tylko dosięgnięte stopami szczyty. Odnaleźliśmy pokłady siły, determinacji i wiary we włąsną sprawczość w każdej sferze ziemskiej pielgrzymki.
Dlaczego więc nie zarażać innych? Inspirować dzieciaki, że niezależnie od swojego obecnego położenia każdy ma prawo mierzyć tak wysoko jak tylko zechce?

Jeśli jeszcze nie natrafiliście na żadne informacje odnośnie jednej z największych ogólnopolskich tego typu akcji to gorąco zachęcamy do odwiedzin: 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza