poniedziałek, 26 maja 2014

Kojelni nas wspierają

Witamy ponownie po przerwie,

Wyprawa zbliża się wielkimi krokami, ale niestety każdy z nas jest pochłonięty życiem codziennym. Jedni  betonują po nocach, zostają po godzinach, żeby odkładać pieniądze oraz uczą się całymi dniami do najważniejszego egzaminu w życiu, a innym na głowę zwaliła się sesja oraz obowiązki zawodowe... Doba ewidentnie jest za krótka, ale jednak nie przeszkadza nam to w zdobywaniu uznania i wsparcia innych ludzi.

Po raz kolejny możemy liczyć na moje rodzinne miasto Oleśnica, którego Urząd Miasta oraz Gmina bez wahania postanowiły pomóc w spełnieniu naszych marzeń.


Udało się również nawiązać współpracę z Centrum Budowlanym BMK Pawliszyn, które jest w stanie zaopatrzyć w rozmaite materiały budowlane nawet najwybredniejszego klienta. Zarząd z przyjemnością wspiera ludzi z pasją w życiu.


Dodatkowo więcej szczegółów będziemy mogli zdradzić podczas zbliżającej się audycji w Akademickim Radiu LUZ. Już 08/06 w niedzielę rezerwujcie sobie czas o 21:00 i nastawiajcie odbiorniki na 91.6 fm.


W wolnej chwili 'Crazy Fast' Olo finalizuje już sprawę biletów lotniczych. Po żmudnych wyszukiwaniach okazuje się, że najtańszą opcją jest wylot z Pragi lub Paryża. Do końca tygodnia wszystko powinno się wyjaśnić.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza